Цензор.НЕТ

03.05.19 17:34

Індексація пенсій перед виборами призвела до мільярдного дефіциту соціальних фондів, - радник Зеленського Гетманцев

Перед виборами влада спробувала підкупити пенсіонерів індексацією пенсій, але в результаті виник колосальний дефіцит Пенсійного фонду і Фонду соціального страхування.

Індексація пенсій перед виборами призвела до мільярдного дефіциту соціальних фондів, - радник Зеленського Гетманцев

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів радник Зеленського з податкових питань Данило Гетманцев.

"[Індексація пенсій] сильно погіршила проблему недофінансування соціальних фондів. Я не кажу, що не треба індексувати пенсії, дуже треба, але не "під вибори". Тепер є колосальний дефіцит [Пенсійного] фонду, дефіцит Фонду соціального страхування. Ось у мене в серпні народився син, а декретні ми отримали в березні", - зазначив він.

За його словами, перед виборами змінили перерозподіл ЄСВ і з Фонду соціального страхування перенесли частину відрахувань на пенсійні виплати.

"І за рахунок цього тепер по три місяці винні за лікарняні, за декретні ... 1,6 мільярди заборгованість Фонду соціального страхування перед підприємствами (компенсація лікарняних, декретних тощо). Хіба що інвалідам платять вчасно, тому що це дуже організована злочинна група, яка якщо щось не так, відразу приходить до Реви розбиратися", - додав Гетманцев.

Радник Зеленського також повідомив, що "в цілому ці фонди в жалюгідному стані і говорити, що ми завтра перейдемо на дворівневу пенсійну систему, на реальне пенсійне страхування - не доводиться, але ми чітко усвідомлюємо, що ми повинні це зробити протягом 5 років".

Повний текст інтерв'ю з Данилом Гетманцевим читайте тут.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики