Цензор.НЕТ

03.05.19 18:23

Зеленський не зможе користуватися квартирою в Криму, поки не визнає його "російським", - окупаційна влада півострова

Окупаційна влада Криму наполягає, що обраний президент України Володимир Зеленський зможе користуватися квартирою в Лівадії тільки після того, як визнає, що Крим є "невід'ємною частиною Росії".

Зеленський не зможе користуватися квартирою в Криму, поки не визнає його "російським", - окупаційна влада півострова

Про це заявив пособник окупантів, так званий "перший віце-спікер" кримського "парламенту" Юхим Фікс, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російське агентство "РИА Новости".

Фікс вважає, що Зеленському слід визнати "очевидний факт", що Крим є "невід'ємною частиною Росії", і тоді він може відпочивати в Лівадії і "насолоджуватися кримською природою".

"Нехай Зеленський приїжджає в російський Крим і користується квартирою, відпочиває в Лівадії, насолоджується нашою кримською природою. Лівадія - приголомшливе місце. Нехай відпочиває, побачить, як кримчани живуть", - сказав Фікс.

"Якщо Зеленський так ставить питання (не підтримує окупацію Криму. - Ред.), то він ніколи не скористається цією квартирою. Так вона і залишиться підвішеною в повітрі", - додав Фікс.

Нагадаємо, 1 травня стало відомо, що дружина Володимира Зеленського Олена в 2013 році придбала в Лівадії пентхаус. Сімейство Зеленських стверджує, що через окупацію Криму ніколи не користувалося цим житлом. "Сім'я Зеленських має намір скористатися цією нерухомістю тільки після обов'язкового повернення Криму Україні", - заявили у Зеленського.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики