Радник Зеленського Данилюк провів зустріч з міністром енергетики США Перрі

7070 151
Радник Зеленського Данилюк провів зустріч з міністром енергетики США Перрі

Радник новообраного президента України Володимира Зеленського, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк під час зустрічі з міністром енергетики США Ріком Пері обговорив співпрацю в газовій сфері і ядерній енергетиці.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

В оприлюдненій інформації зазначається, що зустріч відбулася в рамках форуму ЄС-США з питань енергетичної безпеки в Брюсселі 2 травня. На зустрічі також були присутні посол США в ЄС Гордон Сондланд, представники Міністерства енергетики США, радник В.Зеленського Руслан Рябошапка, посол України в Бельгії, представник України при ЄС Микола Точицький.

"Україні та Європі загалом важлива роль Сполучених Штатів у диверсифікації поставок енергоресурсів. Це знижує політичні ризики і здешевлює енергоресурси для споживачів", - сказав О.Данилюк.

Під час зустрічі йшлося про залучення інвестицій у збільшення видобутку природного газу в Україні, можливі шляхи поставки американського скрапленого природного газу, а також реформування ринку газу в Україні, включаючи НАК "Нафтогаз України".

Крім цього, учасники зустрічі обговорили співробітництво у сфері ядерної енергетики, зокрема підвищення надійності та ефективності діючих ядерних блоків, а також розвиток напрямку розробки і будівництва малих модульних реакторів.

Топ коментарі
+29 Дід Василь
Людей, що не голосували за Зеленського, стає все більше і більше.
показати весь коментар
03.05.2019 20:48
+19 Дід Василь
Зеленский не знает про что это, но советники ему вскоре объяснят.
показати весь коментар
03.05.2019 20:50
+18 Zorianka
Невже хтось думає, що серйозні люди будуть вести якісь переговори з ноунеймами без посади? Хто ці радники взагалі такі? Вони не мають ніяких повноважень. Як на їхні слова мають покладатись міжнародні партнери? Це має робити сам Зеля.
показати весь коментар
03.05.2019 20:50