Цензор.НЕТ

04.05.19 14:09

Ляшко закликав 9 травня вийти на Софійську площу з портретами загиблих воїнів АТО

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко закликав українців 9 травня вийти на неполітичну акцію "Український безсмертний полк", яка розпочнеться о 10:00 на Софійській площі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інформатор", всім учасникам Олег Ляшко запропонував принести портрети українських воїнів, які загинули під час національно-визвольної війни на Донбасі, і таким чином вшанувати пам'ять наших героїв.

Лідер РПЛ особливо просить приєднатися до акції ветеранів війни, які живими повернулися додому, а також волонтерів і всіх небайдужих громадян. "Всі ми бачимо, що проросійські сили безбожно паразитують на пам'яті загиблих під час Другої світової війни. Влаштовують танці на трунах і шляхом історичних маніпуляцій нав'язують суспільству думку, що війни з Російською Федерацією у нас сьогодні немає. Але всі ми знаємо, що ця війна триває вже понад 5 років. Це довше, ніж на більшій частині України тривала Друга світова. Це не громадянська війна. Це 23-тя війна, яку Росія веде проти України", - підкреслив Ляшко у своєму зверненні.

Лідер РПЛ закликав усіх українців об'єднатися заради світлої пам'яті всіх загиблих героїв, заради національної єдності та заради того, щоб не дати московській агентурі розправити плечі. "Помолимося за душі наших воїнів і всіх невинно вбитих жертв, за перемогу і справедливий мир. Нехай свята пам'ять об'єднає нас! Слава Україні!" - підкреслив Ляшко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики