Цензор.НЕТ

04.05.19 14:23

Екс-найманець "ДНР" добровільно здався і дає свідчення на "колег", - поліція Бахмута

Учасник незаконних збройних формувань добровільно здався правоохоронцям міста Бахмут Донецької області і дає свідчення про незаконну діяльність інших "колег".

Екс-найманець "ДНР" добровільно здався і дає свідчення на "колег", - поліція Бахмута

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Бахмутського відділу поліції Донецької області.

"22-річний учасник НЗФ приєднався до лав терористів у 2014 році, незважаючи на неповнолітній вік. Однак через півроку втік. Сьогодні він добровільно дає свідчення про незаконну діяльність інших "колег", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що екс-найманець дізнався із ЗМІ про можливість уникнути кримінальної відповідальності і добровільно звернувся в оперативно-розшуковий відділ оперативно-розшукового управління Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України та здався правоохоронцям.

"Після перевірки на відсутність тяжких злочинів проти мирного населення його може бути звільнено від покарання відповідно до ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України", - повідомляють у відділі.

У повідомленні також інформують, що в червні 2014 року 17-річний підліток не встояв перед російською пропагандою і прийшов до терористів допомогти будувати "русский мир". Через кілька місяців, коли українські військові звільняли міста на півночі Донецької області, злякався і залишився в рідному місті. Але згодом вирішив знову приєднатися до бойовиків.

У серпні 2014-го поїхав до окупованого Донецька, де приєднався до одного з батальйонів так званої "ДНР", і в січні 2015 року охороняв адміністративний будинок цього батальйону. "База" розташовувалася за 5 км від Донецького аеропорту, тому з початком боїв на території ДАП хлопець утік.

У Бахмутському відділі поліції нагадують, що звернутися в поліцію Донеччини з повідомленням про добровільну здачу учасники незаконних збройних формувань можуть за телефонами: 095-09-46-121 або 102.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики