Цензор.НЕТ

04.05.19 16:23

Ми готуємо "кілька ходів", - Зеленський про відповідь на видачу паспортів РФ жителям ОРДЛО

Новообраний президент України Володимир Зеленський заявляє про підготовку "кількох ходів" у відповідь на ініціативи Росії про паспортизацію жителів окупованої частини Донбасу.

Ми готуємо "кілька ходів", - Зеленський про відповідь на видачу паспортів РФ жителям ОРДЛО

Про це він повідомив журналістам, відповідаючи на питання, чи є у нього пропозиції до Ради щодо ініціатив Росії про видачу російських паспортів жителям ОРЛДО, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Готуємо. У нас є кілька ходів, скажімо так. В цьому плані ми маємо бути креативними, мусимо бути швидкими, розумними – такими, як є ми, молоді. Тому будемо поки що готувати, а потім ми покажемо", - зазначив Зеленський.
Читайте на "Цензор.НЕТ": Зеленський перед зустріччю із головами фракцій ВР: Інавгурацію запропонуємо на 19 травня

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Україна звернулася до Ради безпеки ООН у зв'язку з введенням президентом РФ Володимиром Путіним спрощеного порядку прийому в російське громадянство мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

25 квітня Радбез ООН збирався в зв'язку з незаконною "паспортизацією" Донбасу Росією. За її підсумками Єльченко заявив, що результатом має бути не тільки стурбованість і засудження, але і більш рішучі кроки.

У суботу, 27 квітня, Путін заявив, що спрощений порядок отримання російських паспортів може поширитися на всіх жителів України.

Цього ж дня новообраний президент України Володимир Зеленський відповів Путіну, що не радив би намагатися спокусити українців російськими паспортами. І припустив, що у відповідь Україна може спростити отримання свого громадянства для росіян.

29 квітня прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що рішення про видачу російських паспортів усім громадянам України ще не ухвалено.

Цього ж дня в Ростовській області Росії відкрився центр видачі російських паспортів жителям окупованої частини Луганської області.

1 травня Путін підписав указ, яким надається право на спрощений порядок отримання громадянства РФ окремим категоріям громадян України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики