Цензор.НЕТ

05.05.19 22:04

Спецпрокурор США Мюллер свідчитиме в Конгресі в "російській справі", - конгресмен Ціціллін

Юридичний комітет Палати представників США досяг попередньої домовленості про проведення слухань з спецпрокурори США Робертом Мюллером, який очолював розслідування щодо втручання РФ у американські вибори.

Спецпрокурор США Мюллер свідчитиме в Конгресі в "російській справі", - конгресмен Ціціллін

Про це повідомив член комітету, конгресмен Девід Ціціллін в інтерв'ю телеканалу Fox News, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Орієнтовно була призначена дата на 15 травня, і ми сподіваємося, що спеціальний прокурор з'явиться (на слуханнях – Ред.)", - заявив член Палати представників США.

Він уточнив, що відповідна угода була підписана офіційним представником спецпрокурора, однак доки не буде точної дати, ніхто не може дати абсолютних гарантій, що Мюллер прибуде на слухання.

Читайте також: Демократи звинувачують генпрокурора США у брехні Конгресу

Водночас конгресмен висловив упевненість, що "американський народ має право почути його (спецпрокурора– Ред.) безпосередньо".

Нагадаємо, 18 квітня в США опублікували доповідь спецпрокурора Мюллера про ймовірне втручання Росії в американські вибори. Офіційне слідство спеціального прокурора Департаменту юстиції США Роберта Мюллера встановило, що Російська Федерація втрутилася в президентські вибори в цій країні в 2016 році, але члени виборчого штабу Дональда Трампа не вступали в змову з російським урядом. Зокрема, зазначається, що "російський уряд в 2016 році втрутився в президентські вибори широкомасштабним і систематичним чином".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики