Цензор.НЕТ

06.05.19 10:27

Порошенко, Гройсман та Полторак привітали піхотинців із професійним святом

Президент України Петро Порошенко, прем'єр-міністр Володимир Гройсман та голова Міноборони Степан Полторак привітали воїнів-піхотинців із професійним святом.

Порошенко, Гройсман та Полторак привітали піхотинців із професійним святом

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Шановні воїни-піхотинці! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем піхоти.

Сьогодні ми вперше на державному рівні вітаємо справжніх "трударів" війни – українських піхотинців. Саме вони складають основу бойової могутності Сухопутних військ Збройних сил України та є славою українського війська. Саме вони, загартовані в боях із російським агресором, щоденно демонструють стійкість, непереможний характер, відвагу та мужність, доводячи, що немає такої сили, яка може здолати їхню волю до перемоги. Саме на піхоту війна покладає найбільші навантаження, а на долю воїнів-піхотинців лягає найважчий тягар бойових дій та військового побуту", - йдеться в привітанні Порошенка, опублікованому на сайті Президента.

Президент зазначив, що завдяки наполегливій, самовідданій службі військовослужбовців-піхотинців механізовані, мотопіхотні та гірсько-штурмові військові частини та підрозділи стали потужною силою, яка поєднує в собі професійну майстерність, високий моральний дух особового складу та сучасне озброєння і техніку.

"Дякую вам за сумлінне виконання конституційного обов'язку, героїзм та самопожертву, виявлені під час захисту незалежності та територіальної цілісності України.

У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Вірю, що ваша готовність до негайного виконання завдань, спрямованих на захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі, й надалі залишатимуться могутнім гарантом обороноздатності нашої держави.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя й добробуту та нових звершень в ім’я нашої перемоги. Слава воїнам-піхотинцям! Слава Україні!" - наголосив Президент.

Зі свого боку, прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що піхотні війська є основною ударною силою будь-якої армії світу, на яку покладаються основні завдання з ведення бойових дій: "Саме військовослужбовці механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних сил приймають на себе основний удар ворога на сході країни. Від початку російської агресії піхота проявила себе як відважні бійці, які здатні виконувати найскладніші завдання та на яких можна покластися".

Також він підкреслив, що разом із загальним реформуванням Збройних сил у піхотних підрозділах також проводиться модернізація.

"Наша стратегічна мета – членство в НАТО, а отже, ми наполегливо працюємо над приведенням стандартів українського війська у відповідність до стандартів Альянсу. Українська армія вже входить до числа найсильніших армій Європи та світу, і ми мусимо продовжити рух у цьому напрямку. Сфера безпеки та оборони є безумовно пріоритетною для Уряду, адже йдеться про саме існування нашої держави", - сказав Гройсман.

Крім того, прем'єр подякував військовослужбовцям піхотних частин і підрозділів за вірну і професійну службу народу України, за мужність і героїзм, проявлені в час найжорсткішого протистояння на сході країни.

Глава Міноборони Степан Полторак у своєму привітанні, опублікованому у Facebook, зазначив, що українська піхота героїчно, гідно, відважно та рішуче виконує найскладніші бойові завдання в складі Операції Об'єднаних сил.

"Бажаю усім піхотинцям та їхнім родинам міцного здоров‘я, витримки, незламної сили волі і духу, Миру та Перемоги в ім‘я України! Слава Україні! Героям Слава! Слава українським піхотинцям!" - повідомив Полторак.

Порошенко, Гройсман та Полторак привітали піхотинців із професійним святом 01

Нагадаємо, свято встановлено указом Президента України від 19 квітня 2019 року з метою вшанування мужності і героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, а також створення сучасних військових традицій.

Крім того, минулого року Порошенко ввів День прикордонника, який відзначається 30 квітня. А в листопаді було запроваджено День зовнішньої розвідки України, який відзначається 22 листопада.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики