Цензор.НЕТ

06.05.19 10:51

Під час усіх воєн найбільше навантаження, найважчі випробування лягають на плечі піхотинців, - Турчинов привітав воїнів зі святом

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов привітав піхотинців з нагоди Дня піхоти.

Під час усіх воєн найбільше навантаження, найважчі випробування лягають на плечі піхотинців, - Турчинов привітав воїнів зі святом

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі РНБО.

"Ви є уособленням найпотужнішої складової Сухопутних військ Збройних Сил України, на якій базуються міцність і впевненість кожного громадянина України у гарантованій забезпеченості суверенітету, недоторканності та свободи його волевиявлення.

Ваша участь у міжнародних миротворчих операціях заслужено здобула найвищу оцінку наших зарубіжних партнерів. Велика шана всім піхотинцям за службу, мужність та героїзм, виявлені у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України! Український народ пишається своїми синами!" - написав Турчинов.

"Ви є взірцем найкращих якостей людського та військового характеру, доблесті й відваги, які яскраво проявилися під час відбиття агресії з боку Російської Федерації. Під час усіх війн найбільше навантаження, найважчі випробування лягають на плечі піхотинців, і саме піхота завжди зазнає найстрашніших втрат.

У цей день ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю воїнів-піхотинців, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна пам'ять і шана полеглим героям!

Щира подяка ветеранам, які сумлінно передають набутий бойовий досвід молодому поколінню!", - йдеться в привітанні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики