Цензор.НЕТ

06.05.19 11:43

Кабмін затвердив перелік професій креативних індустрій

Аудіовізуальне мистецтво (кіно, телебачення, відео, анімація, мультиплікація), дизайн і мода, "нові медіа" - ці види економічної діяльності уряд України відніс до креативних індустрій своїм розпорядженням №265 від 24 квітня.

Кабмін затвердив перелік професій креативних індустрій

Як передає Цензор.НЕТ, згідно з розпорядженням, оприлюдненим на сайті Кабміну, до переліку креативних індустрій також увійшли інформаційно-комунікаційні технології (програмне забезпечення, відеоігри, цифрові технології - 3D-принтер, віртуальна реальність), реклама, маркетинг, зв'язки з громадськістю.

Крім того, в цьому переліку народні художні промисли, візуальне (живопис, графіка, скульптура, фотографія) і сценічне мистецтво (музика, театр, танець, цирк), література, видавнича діяльність і друковані ЗМІ, архітектура та урбаністика, бібліотеки, архіви та музеї.

"Застосування переліку видів економічної діяльності, які належать до креативних індустрій, дозволить визначити їхній внесок у валовий внутрішній продукт країни (ВВП); частку осіб, зайнятих у цих сферах, кількість підприємств і їхній оборот", - йдеться в пояснювальній записці до розпорядження, оприлюдненій у понеділок.

Зазначається, що у формуванні переліку були використані методології в сфері культури Євростату, ЮНЕСКО, Великої Британії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики