Цензор.НЕТ

06.05.19 14:28

Дата можливої ​​зустрічі в нормандському форматі не залежить від інавгурації Зеленського, - Клімкін

Дата можливої ​​"нормандської" зустрічі залежить від того, яку подальшу тактику щодо України обере Росія, а не від дати інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

Дата можливої ​​зустрічі в нормандському форматі не залежить від інавгурації Зеленського, - Клімкін

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час спілкування з журналістами, відповідаючи на запитання, чи може інавгурація новообраного президента 19 травня прискорити досягнення домовленостей про дату можливої ​​зустрічі в "нормандському форматі" .

"Визначення дати інавгурації залежить від нашого парламенту, і він має визначити цю дату, а потім ми будемо дивитися щодо можливої взаємодії в "нормандському форматі". Незалежно від дати інавгурації, звичайно, дуже тісний контакт із нашими друзями є, питання тільки в тому, яким чином Росія далі обиратиме тактику", - сказав Клімкін.

У цьому контексті він укотре наголосив, що Росія у відносинах з Україною наразі свідомо намагається піднімати ставки, свідченням чого є заборона експорту до України російського вугілля, нафти і нафтопродуктів, а також ганебне рішення про спрощену видачу російських паспортів жителям ОРДЛО та Криму. Клімкін також констатував, що Росія не йде на плідні дискусії з партнерами стосовно звільнення українських політичних в'язнів і військовополонених.

"Вона намагається щось обіцяти, але не каже нічого конкретного, знову ж таки, очікуючи передачі влади (в Україні. - Ред.) і намагаючись використати їх як розмінну карту", - акцентував міністр.

Стосовно можливої "нормандської" зустрічі він зазначив, що станом на сьогодні жодних конкретних дат для зустрічей у цьому форматі на будь-якому рівні поки що не визначено.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики