Цензор.НЕТ

06.05.19 16:12

На долю бійців-піхотинців лягає найважчий тягар бойових дій, - Порошенко привітав бійців піхоти зі святом. ВIДЕО

Президент Петро Порошенко привітав бійців піхоти з професійним святом, яке сьогодні вперше відзначається в Україні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив під час поїздки в Авдіївку.

Відео: 112 Україна.

"Загартовані в боях з російським агресором, ви щоденно демонструєте стійкість, непереможний характер, відвагу і героїзм. Саме на піхоту війна покладає найбільше навантажень. А на долю бійців-піхотинців лягає найважчий тягар бойових дій і військового побуту... Ми всі усвідомлюємо, що Росія жодним чином не відмовилася від своїх агресивних намірів. А наша держава, на жаль, продовжує перебувати в небезпеці", - сказав глава держави.

Нагадаємо, День піхоти відзначається в Україні вперше. Свято встановлене указом Президента України від 19 квітня 2019 року з метою вшанування мужності і героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірничо-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, а також створення сучасних військових традицій.

Також торік Порошенко ввів День прикордонника, який відзначається 30 квітня. Крім того, в листопаді було введено День зовнішньої розвідки України, який відзначається 22 листопада.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики