Цензор.НЕТ

06.05.19 23:19

"Похід у владу не виключаю", - генпродюсер "1+1" Ткаченко

Генеральний директор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко заявив, що не виключає свого походу у владу, але "точно не піде" працювати в Адміністрацію президента і Міністерство інформполітики.

"Похід у владу не виключаю", - генпродюсер "1+1" Ткаченко

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав під час зустрічі з журналістами, пише "Телекритика".

"У найближчому майбутньому я планую думати про ті трансформації і виклики, які стоять перед медіа-групою. Хоча похід у владу не виключаю. Все-таки, з одного боку, відчуваю відповідальність за ці вибори, з іншого - вперше розумію, що може бути все чесно і згідно з європейськими цінностями у владі", - зазначив пан Ткаченко.

Він зазначив, що "точно не піде" працювати в Адміністрацію президента і Міністерство інформполітики. Щодо останнього гендиректор "1+1 медіа" також сказав, що не бачить в ньому сенсу.

"Його взагалі закрити треба, тому що сенсу в ньому не бачу жодного. Вони нам надсилають папірці із завидною регулярністю про те, щоб ми розмістили якийсь соціальний ролик. Якщо в цьому сенс діяльності цілого міністерства - я не розумію, навіщо воно", - сказав Олександр Ткаченко.

Він додав, що ні він, ні хтось із його команди не входили в штаб Володимира Зеленського.

"Так, ми іноді зустрічалися, обговорювали якісь питання, але спокуси приєднатися до цієї кампанії ми, загалом, все-таки уникли. Не в приклад іншим конкурентам", - зазначив пан Ткаченко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики