Цензор.НЕТ

07.05.19 08:00

Аласанія пішов у відпустку і залишається на посаді, попри те, що Наглядова рада НСТУ ухвалила звільнити його 6 травня

Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) поки не звільнила з посади голови правління Суспільного мовника Зураба Аласанію.

Аласанія пішов у відпустку і залишається на посаді, попри те, що Наглядова рада НСТУ ухвалила звільнити його 6 травня

Як передає Цензор.НЕТ, про це у Фейсбуці написав директор Інституту медіа права Тарас Шевченко.

"Сьогодні 6 травня - дата, яку Наглядова Рада НСТУ визначила як день звільнення Зураба Аласанії з посади голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України. Що відбулося. Зураб ще не звільнений", - повідомив Шевченко.

"Він оскаржив у суді рішення, яке вважає незаконним. І суд мав право призупинити це звільнення до вирішення справи по суті. Однак суд не захотів цього робити. Наступний розгляд справи буде аж 11 червня", - написав він.

"Тим часом, Зураб Аласанія скористався можливістю, що дає кодекс законів про працю, - використати наприкінці роботи всю відпустку, яка залишилася. Таким чином, Зураб Аласанія пішов у відпустку і ще залишається на посаді, до завершення відпустки", - додав він у своїй публікації.

Нагадаємо, 31 січня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України ухвалила рішення про дострокове відсторонення Зураба Аласанії з посади голови правління НСТУ.

Сам Аласанія заявив, що відсторонення його від посади відбулося з невідомих йому причин і з порушенням усіх процедур.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики