Цензор.НЕТ

07.05.19 08:31

Помпео вказав Лаврову на неприпустимість втручання у вибори в США

Держсекретар США Майк Помпео в розмові з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим наголосив, що втручання Росії у вибори в США було недоречним.

Помпео вказав Лаврову на неприпустимість втручання у вибори в США

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", про це пише Reuters.

"У понеділок держсекретар США Майк Помпео обговорив з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим заклопотаність з приводу втручання в майбутні вибори в США і зазначив, що втручання було недоречним", - йдеться в повідомленні.

Помпео сказав, що це питання було однією з багатьох тем, які він обговорював з Лавровим у кулуарах засідання Арктичної ради.

За його словами, в переговорах із Лавровим було бажання знайти шляхи для прогресу в тих питаннях, де у США збігаються інтереси з Росією.

У доповіді спеціального радника США Роберта Мюллера, опублікованій минулого місяця, йдеться, що російський уряд втрутився в президентські вибори 2016 року у США "в широкому та систематичному порядку", віддаючи перевагу президенту-республіканцеві Дональду Трампу над демократом Гілларі Клінтон.

Трамп заявив у п'ятницю, що він обговорював "обман Росії" в телефонній розмові з президентом Росії Володимиром Путіним після доповіді Мюллера, але не висловив стурбованості щодо втручання Росії у вибори в США.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики