Цензор.НЕТ

07.05.19 14:54

Двох рибалок, утримуваних в окупованому Криму з вересня 2018 року, звільнено, і вони прямують додому, - Денісова

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова за підсумками розмови з російською колегою Тетяною Москальковою повідомила про те, що двоє херсонських рибалок, яких утримували в окупованому Криму з вересня 2018 року, звільнені і прямують додому.

Двох рибалок, утримуваних в окупованому Криму з вересня 2018 року, звільнено, і вони прямують додому, - Денісова

"Щойно телефоном розмовляла з Уповноваженим з прав людини в РФ Тетяною Москальковою. Вона повідомила мені, що у рамках наших з нею попередніх домовленостей, були звільнені разом зі своїм судном утримувані на території окупованого Криму два херсонські рибалки - Руслан Кондратюк та Андрій Морозов", - написала Л.Денісова на своїй сторінці в Фейсбуці у вівторок, передає Цензор.НЕТ.

Вони були затримані ще у вересні 2018 року прикордонниками ФСБ РФ під час пришвартування моторного човна через поломку мотора на кримському березі озера Сиваш. "Наразі вони прямують додому на Херсонщину до своїх рідних", - додала український омбудсмен.

Двох рибалок, утримуваних в окупованому Криму з вересня 2018 року, звільнено, і вони прямують додому, - Денісова 01

Як повідомлялося, 10 вересня 2018 року російські окупанти затримали двох громадян України - рибалок, як пришвартувалися на моторному човні біля берегової лінії озера Сиваш у районі села Стефанівка Джанкойського району. Рибалки - жителі села Стрілецьке (Херсонська обл.). У Державній прикордонній службі України повідомили, що рибалки потрапили на територію окупованого Росією Криму через проблеми з двигуном човна.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики