Цензор.НЕТ

07.05.19 15:00

Нардеп Купрій запропонував Раді призначити інавгурацію Зеленського на 20 травня

Позафракційний народний депутат Віталій Купрій зареєстрував проект постанови про проведення урочистого засідання Верховної Ради, присвяченого складенню присяги новообраним президентом України Володимиром Зеленським.

Нардеп Купрій запропонував Раді призначити інавгурацію Зеленського на 20 травня

Проект постанови №10270-2 зареєстрований у вівторок, 7 травня, при цьому текст проекту постанови поки не опублікований, передає Цензор.НЕТ.

Разом з тим, як пише Інтерфакс-Україна, В.Купрій повідомив, що пропонує провести інавгурацію 20 травня. "Пропоную змінити на день дату інавгурації Володимира Зеленського - з 19 на 20 травня, щоб не перетинатися з Днем пам'яті жертв політичних репресій", - розповів він.

Таким чином, це вже третій проект постанови. Раніше позафракційні народні депутати Сергій Міщенко і Віктор Балога подали проекти постанов (№10270 і №10270-1), якими запропонували провести інавгурацію В.Зеленського 19 травня.

Згідно з українським законодавством, урочисте засідання Ради, на якому новообраний президент України складає присягу, проводиться не пізніше ніж через 30 днів після офіційного оголошення результатів чергових виборів президента України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики