Цензор.НЕТ

08.05.19 09:35

Полторак підписав наказ про збільшення з 1 травня на 5 тис. грн виплат військовим, які перебувають на першій лінії ООС, - Міноборони

Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про збільшення з 1 травня 2019 р. розмірів винагород за участь в Операції Об'єднаних сил на Донбасі на 5 тис. грн військовослужбовцям, які перебувають на лінії бойового зіткнення, та на 1 тис. грн - в інших районах проведення ООС.

Полторак підписав наказ про збільшення з 1 травня на 5 тис. грн виплат військовим, які перебувають на першій лінії ООС, - Міноборони

"Таким чином, мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в Операції Об’єднаних сил, становитиме на першій лінії - 27,3 тис. грн, в інших районах проведення операції - 16,8 тис. грн, командира взводу на першій лінії - від 31,1 тис. грн, в інших районах - від 20,6 тис. грн, командира батальйону - від 35,5 тис. грн на першій лінії та від 25 тис. грн - в інших районах", - повідомляє в середу вранці прес-служба Міноборони України, передає Цензор.НЕТ.

В інформації зазначається, що командир бригади, який виконує завдання на лінії бойового зіткнення, отримуватиме мінімальне грошове забезпечення в сумі 42 тис. грн, а в інших районах проведення операції - 31,5 тис. грн.

"Зазначене підвищення відбувається в плановому порядку в межах виділених у 2019 році в Держбюджеті коштів на утримання Збройних сил за напрямом видатків на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям та не потребує додаткового виділення бюджетних коштів або перерозподілу з інших статей видатків", - наголосили в оборонному відомстві.

Як повідомлялося, 6 травня президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони С.Полтораку збільшити виплату грошового утримання військовослужбовцям першої лінії ООС на 5 тис. грн.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики