Цензор.НЕТ

08.05.19 12:57

Кабмін призначив заступника голови Мінфіну Верланова керівником Державної податкової служби

Кабінет Міністрів України призначив заступника міністра фінансів Сергія Верланова главою Державної податкової служби (ДПС).

Кабмін призначив заступника голови Мінфіну Верланова керівником Державної податкової служби

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Нагадаємо, в грудні 2018 року Кабінет міністрів України схвалив з доопрацюванням постанову про реорганізацію Державної фіскальної служби (ДФС) шляхом поділу на Державну податкову та Державну митну служби. Конкурси на керівників, який має провести протягом трьох місяців після затвердження постанови Кабміну, стартували 20 березня 2019 року.

Однак в ефірі "112 каналу" 16 квітня президент Петро Порошенко повідомив, що вже обрані керівники митної та фіскальної служб України.

Того ж дня тривало тестування кандидатів на голів Державної митної служби та Державної податкової служби на знання законодавства і вміння вирішувати ситуативні завдання, під час якого народу депутат Андрій Антонищак заявив про поданий позов. Конкурс не був зупинений і до фіналу вийшли 6 кандидатів. На місце голови податкової - заступник міністра фінансів Сергій Верланов, заступник міністра юстиції Сергій Пєтухов, виконавчий директор "Стандарт-Аудит" Дмитро Олексієнко. І на посаду голови митниці - перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, проректор з навчальної роботи Університету митної справи Євген Гармаш і фінансів і керівник Центру розвитку цифрової економіки Андрій Саварець.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики