Цензор.НЕТ

08.05.19 13:36

На всіх міжнародних зустрічах Порошенко згадує моє ім'я, тому що я є його особистим ворогом, - радник Зеленського Богдан

Юрист олігарха Ігоря Коломойського і радник новообраного президента Володимира Зеленського Андрій Богдан розповів про причини конфлікту з чинним президентом України Петром Порошенком.

На всіх міжнародних зустрічах Порошенко згадує моє ім'я, тому що я є його особистим ворогом, - радник Зеленського Богдан

В інтерв'ю "Цензор.НЕТ" Богдан нагадав, що у нього з Порошенком давні стосунки.

Він познайомився з Порошенком ще під час роботи у виборчому штабі Віктора Ющенка, в 2004 році. Пізніше вони разом працювали в уряді Миколи Азарова. Під час губернаторства Ігоря Коломойського на Дніпропетровщині Богдан був першим кандидатом на отримання депутатського мандата за списком "Блоку Петра Порошенка" в разі, якщо хтось із діючих депутатів від цієї партії складе повноваження.

"Після конфлікту Коломойського і Порошенка останній зробив все, щоб виключити мене зі списку кандидатів у депутати. Був прийнятий відповідний закон, який голосувався, якщо я не помиляюся, 25 разів ... Була довга і весела історія, і я розумію, що ця людина (Петро Порошенко. - Ред.) довго і наполегливо зі мною боровся. Потім я захищав Геннадія Корбана (в 2015-2016 рр. Корбана підозрювали в організації злочинного угруповання, яке викрадало людей і розкраданні 40 млн грн, зібраних для волонтерів АТО. - Ред.), на мене відкривалися кримінальні справи. Ну а останні кілька місяців Петро Олексійович на всіх міжнародних зустрічах згадує моє ім'я, але не тому що я щось зробив не так, а саме тому, що я є його особистим ворогом. І напевно, в чомусь він має рацію", - зазначив Богдан.

Повну версію інтерв'ю дивіться увечері на "Цензор.НЕТ"

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики