Цензор.НЕТ

09.05.19 08:53

Українська армія готова протистояти спробам РФ загострити ситуацію на Донбасі, - заступник голови РНБО Кривонос

Збройні сили України готові протистояти спробам Російської Федерації загострити ситуацію на сході України, вважає заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос.

Українська армія готова протистояти спробам РФ загострити ситуацію на Донбасі, - заступник голови РНБО Кривонос

"Українська армія готова протистояти. Досвід вона має великий, вона має доволі високий рівень і професіоналізму, і патріотизму і в змозі дати відсіч спробам Росії розгойдати ситуацію всередині країни", - сказав С.Кривонос у середу в ефірі телебачення "Голосу Америки", відповідаючи на запитання, чи готова українська армія до можливого загострення ситуації на сході України перед парламентськими виборами, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

С.Кривонос також звернув увагу, що об'єктом інформаційної атаки з боку Російської Федерації є і населення України.

"Ми розглядаємо ... питання про подолання активної інформаційної операції з боку РФ на населення України. І головне завдання інформаційної операції - розгойдати ситуацію всередині країни руками і мозком самих українців. І це чітко треба розуміти кожному українцю", - наголосив С.Кривонос.

Заступник секретаря РНБО також не відкидає можливого втручання РФ у роботу енергетичної системи України за допомогою кібератак.

"Ми ще перебуваємо в тому стані, коли наша енергетична залежність від Росії існує і вона може впливати", - зазначив С.Кривонос. За його словами, розроблені заходи, які дозволять значно мінімізувати подібні ризики.

"Розроблено певні кроки, які під час реалізації вже новим керівництвом, новою командою можуть ці спроби значно зменшити. Будемо сподіватися, що підбір людей у команді нового президента буде професійний", - сказав заступник секретаря РНБО.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики