Цензор.НЕТ

09.05.19 11:33

Кабмін співпрацюватиме із Зеленським у сфері реформ, - Климпуш-Цинцадзе

Кабмін очікує співпраці і повної взаємодії від новообраного Президента України Володимира Зеленського щодо імплементації реформ і курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

Кабмін співпрацюватиме із Зеленським у сфері реформ, - Климпуш-Цинцадзе

Про це заявила під час візиту до Вашингтона віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Уряд налаштований на взаємодію, співпрацю, максимальне збереження тих напрацювань і серйозних структурних реформ, які ми розпочали, щоб їх далі поглиблювати, і щоб максимально залучити до цього новообраного президента", - наголосила Климпуш-Цинцадзе.

Віце-прем'єр-міністр України також зауважила, що, за результатами її зустрічей у Вашингтоні, подібні очікування мають і американські партнери.

"Існує повне розуміння того, що вибір українського народу щодо незворотності європейської та євроатлантичної інтеграції абсолютно підтримується тут, у Сполучених Штатах. Я сподіваюся, що це відображатиметься в спільному просуванні порядку денного реформ, як з боку різних політичних сил в Україні, так і з боку наших партнерів", - зауважила український урядовець.

Вона зазначила, що у Вашингтоні очікують, що Україна збереже свою передбачуваність і послідовність курсу.

"Так само для наших партнерів важливо, щоб не було несподіванок і радикальних змін курсу країни від обраного напрямку, зокрема у взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями", - зауважила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики