Цензор.НЕТ

10.05.19 12:48

Порошенко переговорив із Меркель телефоном і закликав Берлін підтримати посилення санкцій проти РФ у відповідь на "паспортні укази" Путіна

Відбулася телефонна розмова між Президентом України Петром Порошенком і Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Порошенко переговорив із Меркель телефоном і закликав Берлін підтримати посилення санкцій проти РФ у відповідь на "паспортні укази" Путіна

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Президента.

Порошенко подякував Меркель за особливу увагу до ситуації в Україні, перш за все в питанні відновлення територіальної цілісності України.

Було наголошено, що за останні п’ять років українсько-німецьке партнерство досягло стратегічного рівня. Глава держави окремо відзначив всебічну підтримку України з боку Федерального уряду ФРН та особисто Федерального канцлера, включаючи впровадження реформ, зокрема децентралізації, посилення інститутів правової держави, підтримку України на євроінтеграційному шляху.

У контексті розгляду в Гамбурзі Міжнародним морським трибуналом питання звільнення 24 українських моряків окрема увага була приділена подальшому посиленню тиску на Москву для прискорення звільнення всіх українських заручників, які незаконно утримуються Росією.

Сторони також обговорили розвиток ситуації на Донбасі у світлі останніх провокативних кроків Росії. Петро Порошенко закликав Берлін підтримати посилення санкцій проти Москви у відповідь на так звані паспортні укази.

Меркель відзначила чесність та змагальність виборчого процесу в Україні, а також особисту роль Петра Порошенка в демократичності виборів і у впровадженні реформ в Україні протягом останніх 5 років. Канцлер Німеччини висловила сподівання, що нове керівництво України буде дотримуватись принципу наступництва у зовнішній політиці, передусім щодо ЄС та розвитку українсько-німецького стратегічного партнерства.

Меркель запевнила, що Україна залишатиметься в центрі уваги політики ЄС та Німеччини.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики