Цензор.НЕТ

11.05.19 13:17

Вілкула знову викликали до НАЗК для пояснень

Народного депутата, екс-кандидата в президенти Олександра Вілкула повторно викликали в Національне агентство протидії корупції для дачі пояснень.

Вілкула знову викликали до НАЗК для пояснень

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на прес-службу НАЗК.

Так, за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів викликано:

"Вілкула Олександра Юрійовича, народного депутата України, 15 травня (повторно), Добуша Данила Євстафієвича, говного лікаря Київської міської клінічної лікарні №10, 15 травня, Жука Олександра Володимировича, в.о. директора Комунального некомерційного підприємства "Шосткинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Шосткинської міської ради, 29 травня, Яковчук Людмилу Станіславівну, директора Полянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Баранівської міської ради (Житомирська область), 15 травня".

Крім того, за ознаками несвоєчасного надання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, викликані: Олена Антонова, депутат Київської міської ради, на 15 травня; Віталій Литовка, депутат Запорізької обласної ради сьомого скликання, на 15 травня.

Нагадаємо, 22 березня народного депутата Олександра Вілкула викликали до НАЗК для дачі пояснень та за наявності підстав для складання протоколів про адміністративні правопорушення.

На початку квітня Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило в суд протокол про адміністративне правопорушення народного депутата Олександра Вілкула. За даними агентства, нардеп вніс на розгляд Верховної ради депутатський запит при наявності конфлікту інтересів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики