Цензор.НЕТ

12.05.19 12:53

В окупованому Криму глушать українські радіостанції, - правозахисники

Окупаційна влада Криму навмисно глушить сигнал українських радіостанцій, вмикаючи на тих же частотах радіостанції РФ.

В окупованому Криму глушать українські радіостанції, - правозахисники

До такого висновку прийшли експерти Кримської правозахисної групи, повідомляє Цензор.НЕТ. Вони в березні-квітні провели моніторинг 13 частот 7 українських радіостанцій, які отримали від Нацради з телебачення і радіомовлення України дозвіл на мовлення на території Північного Криму з селищ Чонгар і Чаплинка в Херсонській області.

Моніторинг був проведений в 20 пунктах Північного Криму, розташованих поруч з пунктом пропуску "Чаплинка", за допомогою автомагнітол.

Результати моніторингу показали, що за станом на початок квітня 2019 року на семи частотах вдалося зловити сигнал двох з цих семи станцій (Армія FM, Радіо Крим Реалії, Радіо НВ, UA Радіо "Промінь" (НСТУ), Meydan FM, Перець FM, Стильне , UA: Радіо "Культура" (НСТУ) і тільки в двох населених пунктах з 20 досліджених.

Виходячи з результатів моніторингу, відзначили в КПГ, можна зробити висновок, що останнім часом російська влада Криму спеціально заглушає сигнал українських мовників, зокрема й шляхом увімкнення російських радіостанцій на тих же самих частотах.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики