Цензор.НЕТ

12.05.19 13:29

Офіцер ЗС РФ Віталій Романов став Героєм Росії за війну в Україні під виглядом "місцевого ополченця", - Бутусов. ФОТО

За участь у "громадянській війні в Україні" кілька десятків російських військових стали Героями Росії. Зокрема серед них командир танкового батальйону 200-ї мотострілецької бригади ЗС РФ Віталій Романов. Його викриття - ще один доказ причетності 200-ї бригади ЗС РФ до військових злочинів на Донбасі.

романов

Про це пише в Facebook головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Війна в одній країні, а герої війни нагороджуються в інший, яка нібито не воює взагалі. Ось фотографія російського військового злочинця капітана Віталія Романова - наразі тимчасово виконуючого обов'язки командира танкового батальйону 200-ї мотострілецької бригади ЗС РФ.

Офіцер ЗС РФ Віталій Романов став Героєм Росії за війну в Україні під виглядом місцевого ополченця, - Бутусов 01

Романов - Герой Росії, стверджує газета Північного флоту "На страже Заполярья" і сайт Омського автобронетанкового інженерного інституту. Але дивна річ - опису його "подвигу" і згадок про його геройство немає в жодному іншому інформаційному ресурсі РФ, ні на сайті Міноборони РФ, і навіть в базі даних героїв Росії і Радянського союзу Віталія Романова нема, не визнається офіційно існування "хероя".

Очевидно, Віталій Романов та російська влада приховує "геройства", тому що Романов в складі 200-ї бригади взяв участь у вторгненні в Україну і боях під Луганськом в 2014-му, що точно доведено українськими дослідниками.

200-та бригада брала участь у наступі російських військ в районі Луганського аеропорту, зазнала там втрат, в репортажах російських ЗМІ російських військовослужбовців там називали, звичайно, "місцевими ополченцями", - зазначає журналіст.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики