Цензор.НЕТ

12.05.19 19:24

Матері загиблих військовослужбовців просять Зеленського повернути мир

Матері загиблих військових Збройних сил України звернулися з відкритим листом до новообраного президента Володимира Зеленського. Вони просять його зробити все можливе, щоб повернути в країну мир.

Матері загиблих військовослужбовців просять Зеленського повернути мир

Ініціаторами звернення виступили всеукраїнська громадська організація "Об'єднання дружин і матерів бійців-учасників АТО" і низка ветеранських організацій, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода".

Як зазначено у листі, пріоритетним завданням президента має стати "зупинення агресії Росії, спільно з народом України та із західними партнерами, зробити все, щоб в Україні настав мир".

Автори листа наголошують на необхідності єднання громадян України задля зупинення агресора. Прикладом такої єдності жінки називають військових, добровольців та волонтерів: завдяки "їхнім рішучості, жертовності та братерству" противнику не вдалося захопити всю Україну.

"Ми прагнемо бачити Україну без війни…, Україну без горя, втрат та сліз… Країну, за майбутнє якої наші сини віддали найцінніше - своє життя. Україну, де своїх героїв пам’ятають та вшановують", - пишуть матері загиблих українських військових.

Звернення приурочене до 8 травня - Дня пам'яті та примирення, і 12 травня - Дня матері. На сьогодні його підписали понад 200 осіб.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики