Цензор.НЕТ

13.05.19 08:11

Держсекретар США Помпео скасував візит до Москви, - Reuters

Держсекретар США Майк Помпео скасовує свій візит до Москви, проте відвідає Сочі, де зустрінеться з президентом РФ Володимиром Путіним.

Держсекретар США Помпео скасував візит до Москви, - Reuters

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Reuters із посиланням на Держдепартамент.

Видання зазначає, що Помпео скасує візит до Москви, але зустрінеться з президентом РФ Володимиром Путіним і міністром закордонних справ Сергієм Лавровим у Сочі, як і планувалося, 14 травня.

Нагадаємо, 12 травня повідомлялося, що Держсекретар США Майк Помпео вирушить у Росію на переговори з президентом РФ Володимиром Путіним. У Москву він мав прибути 13 травня.

Планувалося, що в Москві Помпео зустрінеться з представниками посольства США та американської бізнес-спільноти, стурбованої арештом у Росії двох американців, серед яких - відомий інвестор Майкл Калві.

14 травня Помпео має прибути в Сочі на переговори з Путіним і міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим.

Раніше в Держдепі повідомили, що, крім питання про контроль над озброєнням, під час зустрічі обговорюватимуться питання України, Сирії, криза у Венесуелі та тема Ірану.

Зазначимо, що це перший візит Помпео в Росію на посаді держсекретаря США.

У попередні дні у Вашингтоні про цей візит повідомляли, що, крім американо-російських розбіжностей з контролю над озброєннями, темами переговорів Помпео та Путіна будуть, зокрема, становище в Україні, Сирії, криза у Венесуелі, а також Іран - у всіх цих випадках позиції Вашингтона та Москви прямо протилежні.

Як сказав тоді журналістам неназваний представник Держдепартаменту, "коли ми обговорюємо нашу політику щодо Росії, ми маємо виходити з того, ... відверто визнати: Росія здійснила на світовій сцені низку агресивних і дестабілізуючих дій".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики