Цензор.НЕТ

13.05.19 12:46

Завдяки зусиллям оборонного комітету ВПК додатково отримав мінімум 20 млрд, - Пашинський

Народний депутат України від НФ Сергій Пашинський заявив, що Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони домігся додаткового виділення для потреб ВПК мінімум 20 мільярдів гривень.

Завдяки зусиллям оборонного комітету ВПК додатково отримав мінімум 20 млрд, - Пашинський

Про це він заявив в інтерв'ю "РБК-Україна", передає Цензор.НЕТ.

"Я як голова комітету і депутати нашого комітету були лобістами і Міноборони, і ВПК. Завдяки нашим зусиллям додатково в ВПК було направлено мінімум 20 мільярдів гривень, і це тільки те, що я можу підтвердити документами", - сказав Пашинський.

При цьому він зазначив, що "при такому валі грошей пішли перекоси", включно із закупівлею контрабандних запчастин у РФ і ймовірним перепродажем комплектуючих всередині "Укроборонпрому".

"Ми дійсно були зав'язані на російський ринок. Але ні у мене, ні у президента немає механізму контролю за все і всіх. Вони є у самого "Укроборонпрому", де працюють тисячі людей, і у Міноборони, де є так зване військове приймання. І, природно, що на рівні виконавців може бути все що завгодно. Де беруться ці траки? Це нові траки чи траки, вкрадені з сусідньої бази? На них що, клеймо стоїть? .. Виявляється, ми досі не маємо інвентаризації майна Міноборони, яке де-юре передано в "Укроборонпром". Як вам таке? І зараз ми змушуємо їх робити інвентаризацію. Опір дикий. Сподіваюся, у мене вистачить часу це все закінчити", - розповів голова оборонного комітету ВР.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики