Цензор.НЕТ

13.05.19 15:57

Повноваження Зеленського щодо РНБО, Генштабу, розвідки обмежувати категорично не можна, - Пашинський

Народний депутат України від НФ Сергій Пашинський проти обмеження повноважень президента України в частині відбору кадрів на керівні посади в РНБО, Генштабі та Службі зовнішньої розвідки.

Повноваження Зеленського щодо РНБО, Генштабу, розвідки обмежувати категорично не можна, - Пашинський

Про це він заявив в інтерв'ю "РБК-Україна", передає Цензор.НЕТ.

"Через мій комітет (Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони. - Ред.) мав проходити законопроект про президента України. Але коли я там прочитав обмеження щодо конституційних вертикалей президента, я був категорично проти. Ні на йоту його повноваження щодо РНБО, Генштабу, розвідки обмежувати не можна. Я публічно озвучив цю позицію, і цей законопроект було повернуто на доопрацювання, там він і помер", - сказав Пашинський.

Крім того, нардеп висловився з приводу того, як Зеленському потрібно діяти, щоб не лише зберегти існуючу підтримку, а й заручитися новою.

"Якщо Зеленський буде реалізовувати правильні об'єктивні речі, які він озвучує, він отримає підтримку не лише 73 відсотків своїх виборців, але і людей, які знають, як працювати. Якщо ж він спробує узурпувати владу або діяти не за законом, то йому це не вдасться. У нас останні шість років створилася інша традиція і парадигма. Думаю, у нього вистачить мудрості та інструментів, щоб реалізуватися через існуючі механізми, у нього їх достатньо", - зазначив Пашинський.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики