Цензор.НЕТ

13.05.19 16:29

"Ветеранський намет": вперше на "Книжковому Арсеналі" представлять локацію з творами про війну на Донбасі

На Міжнародному фестивалі "Книжковий Арсенал", який відбуватиметься в Києві з 22 по 26 травня, вперше з'явиться унікальний простір під назвою "Ветеранський намет", де будуть представлені книжки авторства ветеранів українсько-російської війни.

"Ветеранський намет": вперше на "Книжковому Арсеналі" представлять локацію з творами про війну на Донбасі

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Ветеранський намет" - це далеко не умовний простір. Вперше серед внутрішнього двору Арсеналу буде встановлено ​​справжній армійський намет із відповідними елементами армійського обладнання. У цьому просторі будуть зібрані книжки українських захисників.

У перший день фестивалю відбудеться презентація "Ветеранського намету". Також упродовж 22-26 травня відбудуться такі заходи - дискусія про військову літературу, автограф-сесія та спілкування з авторами книг", - йдеться у прес-релізі заходу.

"Вперше звучатиме питання ветеранської книжки не як складової загального українського простору, а саме по собі. Впевнена, що книжка - це зброя, особливо в наших сучасних умовах. Це зброя, яка змінює країну, людей, навколишній світ. Друковане слово не тільки робить освіченими і виховує, воно також робить нас небайдужими", - зазначила на присвяченій цій події прес-конференції міністр у справах ветеранів Ірина Фриз.

Повідомляється, що в наметі представлять близько 50 видань від авторів ветеранів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики