Цензор.НЕТ

13.05.19 22:29

Члени команди Зеленського порушили в Брюсселі питання про вільну торгівлю з ЄС, - Ган

Радники новообраного президента Володимира Зеленського Олександр Данилюк і Руслан Рябошапка під час візиту в Брюссель на початку травня порушили питання про перегляд умов Угоди про Асоціацію.

Члени команди Зеленського порушили в Брюсселі питання про вільну торгівлю з ЄС, - Ган

Про це в коментарі "Європейській правді" заявив єврокомісар з питань сусідства та переговорів про розширення Йоганнес Ган, інформує Цензор.НЕТ.

Ган зазначив, що Брюссель поки не має чіткої впевненості в тому, які наміри команди Зеленського - це питання лише коротко обговорювалося 3 травня, під час візиту в Брюссель представників Зе-команди Олександра Данилюка та Руслана Рябошапки.

"Коли в Брюсселі була невелика делегація (від Зеленського. - Ред.), вони порушували це питання. У нас немає 100% впевненості в тому, що вони мали на увазі, але, на мою думку, до певної міри йшлося про квоти" , - пояснив комісар.

За словами Гана, під час його зустрічі із Зеленським новообраний президент України не порушував це питання, проте в Брюсселі розраховують отримати докладну позицію на наступному тижні.

"Комісар Мальмстрем (відповідальна за питання торгівлі) буде в Києві на наступному тижні, можливо це додасть ясності", - пояснив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики