Цензор.НЕТ

14.05.19 09:18

Епіфаній відмовився від участі у зверненні релігійних лідерів до жителів ОРДЛО через текст - сприймається, як заклик до переговорів з терористами, - "ВВС Україна"

Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Епіфаній відмовився брати участь у зйомках ролика зі зверненнями українських ієрархів різних конфесій до мешканців тимчасово окупованих районів Донбасу та Криму, хоча предстоятелю ПЦУ це пропонували.

Епіфаній відмовився від участі у зверненні релігійних лідерів до жителів ОРДЛО через текст - сприймається, як заклик до переговорів з терористами, - "ВВС Україна"

Про це повідомляє з посиланням на джерела в оточенні Епіфанія "ВВС Україна", передає Цензор.НЕТ.

Ролик 13 травня опублікував новообраний президент України Володимир Зеленський. У ньому, зокрема, знялися почесний патріарх Православної церкви України Філарет, предстоятель Української православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій, голова Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук), муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" шейх Саїд Ісмагілов, муфтій Криму Айдер Рустемов, головний рабин Одеси і півдня України Авраам Вольф, головний рабин Дніпра і Дніпропетровській області Шмуель Камінецький, головний рабин Харкова і сходу України Мойше Москович, головний рабин Києва Моше Реувен Асман і головний рабин Донбасу Пінхас Вишецький і муфтій Ахмед Тамім.

За даними "ВВС Україна", Епіфанію не сподобався запропонований для озвучування текст, що "говорити треба не мовою гармат". Предстоятель ПЦУ "хвилювався, що видаватиметься, ніби він закликає до переговорів з лідерами бойовиків".

Також Епіфаній, за словами співрозмовників "ВВС Україна", переживав, що його участь у відеозверненні разом з Філаретом призведе до різнотлумачення, хто головніший у Православній церкві України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики