Цензор.НЕТ

14.05.19 11:27

Регламентний комітет Ради переніс засідання щодо інавгурації Зеленського на 15 травня

Комітет з питань регламенту Верховної Ради переніс засідання, на якому мали розглядати питання про дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського, на 15 травня.

Регламентний комітет Ради переніс засідання щодо інавгурації Зеленського на 15 травня

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "24 канал", про це заявили в регламентному комітеті Ради.

Зазначається, що причиною такого рішення стало те, що у Верховній Раді зареєстрували нові постанови з пропозиціями про дату церемонії.

Це своєю чергою означає, що на голосування парламенту питання про інавгурацію Зеленського винесуть не раніше четверга, 16 травня.

У регламентному комітеті уточнили, що 14 травня о 12: 00 відбудеться засідання тільки з розгляду проектів постанов про скасування рішення парламенту про ухвалення "мовного" закону. На котру годину 15 травня заплановано засідання комітету з інавгурації Зеленського, поки невідомо.

Нагадаємо, раніше обраний президент Володимир Зеленський закликав Раду призначити інавгурацію на 19 травня.

Загалом у парламенті зареєстровано 5 постанов, що стосуються дати проведення інавгурації. У трьох з них інавгурацію пропонується провести 19 травня. Інші запропоновані дати - 20 травня та 1 червня.

Депутат від "Народного фронту" Тетерук пообіцяв завтра зареєструвати ще одну постанову - про проведення інавгурації 28 травня.

Станом на 14 травня в парламенті зареєстрували 7 проектів постанов про дату інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського, один з яких відкликано.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики