Цензор.НЕТ

14.05.19 12:40

Чинний Президент порадив Зеленському "йти дорогою Порошенка"

Президент України Петро Порошенко бажає своєму наступнику, новообраному главі держави Володимиру Зеленському слідувати його дорогою.

Чинний Президент порадив Зеленському "йти дорогою Порошенка"

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Просто йти дорогою президента Порошенка", - сказав Порошенко під час конференції високого рівня для лідерів країн "Східного партнерства" у вівторок у Брюсселі, відповідаючи на запитання модератора, що він порадив би Зеленському.

Він зазначив, що країнам "Східного партнерства" наступні 10 років треба ще більше співпрацювати з країнами ЄС, зокрема для здійснення реформ.

"Більше реформ, більше співпраці з Європейською комісією, з Європейською радою, з Європейським Союзом", - сказав П.Порошенко.

Президент України наголосив, що одним із таких етапів має стати енергетична безпека європейського континенту, а не лише країн "Східного партнерства".

"Я хочу сказати, що треба вірити, що наступні 10 років будуть історією успіху, і може, через 10 років ми зберемося тут і скажемо - так, так воно і вийшло. 20 років "Східного партнерства" ще успішніші, ніж перше десятиліття", - підсумував він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики