Цензор.НЕТ

14.05.19 16:35

Луценко вибачився перед Джуліані за слова Лещенка і розраховує на його візит в Україну

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вибачився за слова нардепа Сергія Лещенка стосовно особистого адвоката президента США Дональда Трампа Рудольфа Джуліані та розраховує на його швидкий візит до України.

Луценко вибачився перед Джуліані за слова Лещенка і розраховує на його візит в Україну

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це сказав Юрій Луценко на брифінгу у Києві.

"Я думаю, що заяви окремо взятого громадянина Лещенка є його особистим ставленням і не можуть впливати на наші міждержавні відносини. Я хотів би попросити вибачення у пана Джуліані за ті оцінки, які допускає Лещенко публічно, а особливо не публічно, щодо пана Джуліані... Я дуже розраховую, що пан Джуліані незабаром буде в Україні й зустрічатиметься з тими посадовими особами, з якими вважатиме за потрібне. Якщо потрібно, то і зі мною", - сказав Луценко.

За словами Луценка, Джуліані зателефонував йому наступного ранку після скасування візиту до України, був емоційний і наголосив, що це "не питання Джуліані-Лещенко, а питання Україна-США".

Говорячи про причини скасування поїздки Джуліані до України, генпрокурор зазначив, що не може розголошувати все, але "йдеться не про звичайне скасування візиту одного з юристів США".

Нагадаємо, адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані збирався прилетіти в Україну для зустрічі з новообраним президентом Володимиром Зеленським.  Але після того як про візит стало відомо, американські політики-демократи накинулися на Джуліані з лютою критикою, в результаті чого він вирішив скасувати візит.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики