Цензор.НЕТ

14.05.19 17:05

Кримського політв'язня Бекірова вивозили з СІЗО в лікарню на кілька годин, не повідомивши про це родичам

Кримськотатарського політв'язня Едема Бекірова вивозили з СІЗО до лікарні в Сімферополі, але рідні його там не знайшли.

Кримського політв'язня Бекірова вивозили з СІЗО в лікарню на кілька годин, не повідомивши про це родичам

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила в Фейсбуці його дочка Елеонора Бекірова.

Спочатку вона написала, що батька відвезли в Республіканську клінічну лікарню ім. Н. А. Семашка в Сімферополі і вона намагалася з'ясувати причини госпіталізації. Однак через годину вона додала, що в жодному відділенні лікарні Бекірова немає.

Пізніше журналіст Антон Наумлюк зазначив, що Бекірова вивозили в клініку, він провів там кілька годин і вже доставлений в СІЗО. "Судячи з усього, це була реакція на відвідування Бекірова так званої уповноваженої з прав людини в Криму Людмили Лубіної, якій він поскаржився на постійне погіршення здоров'я в СІЗО. Результати обстеження, швидше за все, будуть використані слідством при продовженні арешту на початку червня", - додав Наумлюк.

Нагадаємо, жителя селища Новоолексіївка Херсонської області Едема Бекірова затримали російські силовики на в’їзді в анексований Крим вранці 12 грудня 2018 року. Відомо, що він прямував до Криму для відвідування 78-річної матері та родичів. Пізніше його доставили в будівлю ФСБ Росії в окупованому Сімферополі. Підконтрольний Кремлю "Київський районний суд" Сімферополя заарештував Бекірова.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики