Цензор.НЕТ

14.05.19 17:20

Собівартість програми "Шустер LIVE" була трохи більше $50 тис., - Єлізаров

Бюджет сучасного хорошого політичного ток-шоу залежить від дуже багатьох чинників і може становити від 50 до 150 тисяч доларів за випуск однієї програми.

Собівартість програми "Шустер LIVE" була трохи більше $50 тис., - Єлізаров

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповіли телеведучий Савік Шустер і генеральний директор каналу 3S.tv Павло Єлізаров.

Шустер зазначив, що вартість телепередачі залежить, від того які будуть "інгредієнти". "У нас аудиторія (в студії. - Ред.) відіграє найважливішу роль. Мені цікаво працювати в такому форматі. Так, дуже дорого підбирати людей, привозити до Києва, і мати в реальному часі зміну громадської думки. Мені цікаво", - пояснив Шустер.

"Ми ніколи не приховували ні цифр, нічого - це залежить від того: ти робиш на своєму каналі чи ні, скільки ти передач робиш. Є умовно постійні витрати, тобто змінні. Постійні, коли ти будуєш студію, закуповуєш обладнання - воно амортизується 5-10 років. Ти це зробиш трохи по іншому - перед виборами - то це інше завдання. Орендуєш ти обладнання чи використовуєш своє. Тому не можна назвати зі стелі 100, 150 або 70 (тисяч доларів. - ред.). Я можу сказати, що коли ми виходили у себе на студії, і ця студія була наша, і вона амортизувалася в розрахунку на 10 років, собівартість програми була трохи більше 50", - розповів Єлізаров.

Він також підкреслив, що Шустер отримував офіційну заробітну плату на каналі 3S.TV як директор, плюс надавав ще послуги і отримував зарплату в районі 10 тисяч доларів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики