Цензор.НЕТ

14.05.19 21:42

Відправка Джуліані в Україну "є неприйнятною", - Байден

Колишній віце-президент США, один із кандидатів у президенти Джо Байден вважає "неприйнятними" наміри адміністрації Трампа відправити його особистого адвоката Рудольфа Джуліані в Україну для обговорення політичних питань.

Відправка Джуліані в Україну "є неприйнятною", - Байден

Про це він заявив у інтерв'ю телеканалу WMUR9, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Це у стилі Джуліані і нинішньої адміністрації. Це неприйнятно. Навіть якщо не пов'язувати це зі мною, просто неприйнятно відправляти свого адвоката до іноземного уряду, щоб намагатися примусити їх робити щось безпідставне", - зауважив Байден.

Про бізнес свого сина Хантера Байдена в Україні, щодо якого Джуліані нібито планував говорити з новообраним президентом Володимиром Зеленським, екс-віце-президент сказав, що ані він, ані його син не робили нічого незаконного й узагалі ніколи не обговорювали це питання.

"Всі публікації вказували на те, що не було жодного факту, який свідчив би про недоречні дії з боку мого сина", - сказав Джо Байден.

Він додав, що Хантер не контактував у бізнесових справах ні з ним, ні з будь-ким в адміністрації.

Раніше особистий адвокат президента Трампа Рудольф Джуліані неодноразово заявляв, що Джо Байден на посаді віце-президента США тиснув на український уряд, змушуючи звільнити генпрокурора Шокіна, оскільки той нібито вів справу проти фірми "Бурісма", де працював син Байдена Хантер.

Джуліані також заявив, що має намір поїхати в Україну, аби домогтися продовження розслідування проти "Бурісми", однак потім відмовився від цього після шквалу критики, в тому числі з боку представників Республіканської партії США.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики