Цензор.НЕТ

16.05.19 11:44

"Офіційна позиція Молдови з приводу територіальної цілісності України ніколи не змінювалася", - Додон

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що "офіційна позиція Кишинева щодо територіальної цілісності України ніколи не змінювалася".

"Офіційна позиція Молдови з приводу територіальної цілісності України ніколи не змінювалася", - Додон

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, в середу ввечері в ефірі телеканалу NTV-Moldova Додон підтвердив, що напередодні "мав дуже хорошу телефонну розмову з обраним президентом України Володимиром Зеленським", з яким домовилися і про проведення двосторонньої зустрічі.

"У нас була хороша, ґрунтовна розмова, обговорили різні проблеми. Ми домовилися і про зустріч, ми узгодимо, де і як проводити її", - сказав президент Молдови.

Журналіст нагадав, що у Додона за два з половиною роки не було жодної зустрічі з президентом України Петром Порошенком, який відмовлявся від них через висловлювання Додона у виборчій кампанії про те, що "Крим належить Росії". За словами журналіста, в Україні різко розкритикували Зеленського, який погодився на зустріч із Додоном.

"Що я можу сказати з цього приводу?! За 27 років незалежності офіційна позиція Молдови з приводу територіальної цілісності України ніколи не змінювалася. На цьому поставимо крапку", - заявив Додон.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики