Цензор.НЕТ

16.05.19 15:08

Окупанти на Донбасі блокують місцевим жителям доступ до українських радіо і ТБ, - ГУР

Російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях посилюють заходи в інтересах реалізації т.зв. ідеї "віддалення від України на користь зближення з Росією".

Окупанти на Донбасі блокують місцевим жителям доступ до українських радіо і ТБ, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ, про це під час традиційного брифінгу повідомив спікер Міноборони Дмитро Гуцуляк із посиланням на дані ГУР

"Проводяться інтенсивні організаційно-технічні заходи для підвищення рівня блокування доступу місцевих жителів до ефірного мовлення українських радіо та телевізійних каналів. Водночас в окупаційних ЗМІ зросла кількість фейкових новин щодо ситуації в Україні та в районах проведення операції Об’єднаних сил. При цьому, для привернення уваги місцевих жителів до антиукраїнської пропаганди почастішали випадки оприлюднення т.зв. "сенсацій" про успіхи "республіканських силових структур" щодо запобігання діяльності українських диверсійно-розвідувальних груп та затримання громадян, які нібито були завербовані українськими спецслужбами для здійснення терористичних актів", - повідомив він.

Крім того, за повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російським окупаційним командуванням активізовано роботу т.зв. "координаційного центру", створеного спецслужбами РФ для синхронізації антиукраїнської діяльності, у т.ч. на території південно-східних областей України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики