Цензор.НЕТ

17.05.19 18:34

Сущенко сподівається на пожвавлення переговорів про долю українських політв'язнів і обмін, - Фейгін

Громадський захисник незаконно засудженого в Росії українця Романа Сущенка Марк Фейгін сьогодні три години спілкувався зі своїм підзахисним у колонії в Кірово-Чепецьку.

Сущенко сподівається на пожвавлення переговорів про долю українських політв'язнів і обмін, - Фейгін

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Був сьогодні в ІК-11 в Кірово-Чепецьку. Спілкувався з Романом Сущенком три години. Пройшов до нього без проблем", - розповів Фейгін.

За його словами у Сущенка "все більш-менш нормально". Йому продовжили до 6 серпня перебування в БМ (безпечному місці). Так що Роман перебуває в тому ж приміщенні з тим же сусідом по камері. Зі здоров'ям у нього зараз загалом все благополучно, стоматологічні проблеми (з флюсом) у колонії вирішили.

У даний час вирішується питання про те, щоб Роману дозволили триденне побачення з дружиною і дочкою. Планується, що це може відбутися найближчим часом.

Фейгін розповів, що в колонії Сущенко перебуває в певному інформаційному вакуумі, тому з великим інтересом слухає про всі новини в Україні та у світі.

"Сущенко сподівається, що в нових обставинах (після виборів в Україні) можуть пожвавитися переговори про долю українських політв'язнів. І він, звичайно ж, розраховує на обмін", - резюмував юрист.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики