Цензор.НЕТ

21.05.19 08:48

Усі міністри ультраправої Австрійської партії свободи пішли у відставку після скандалу, пов'язаного з російським фінансуванням

В Австрії йдуть у відставку всі міністри від ультраправої Австрійської партії свободи через кілька днів після того, як у країні спалахнув скандал за участю віце-канцлера і голови цієї політсили Хайнца-Крістіана Штрахе.

Усі міністри ультраправої Австрійської партії свободи пішли у відставку після скандалу, пов'язаного з російським фінансуванням

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Радіо Свобода.

Представник АПС увечері 20 травня повідомив, що партія таким чином відреагувала на намір канцлера Себастьяна Курца змістити з посади глави МВС представника АПС Герберта Кікла.

Курц заявив, що запропонував президенту країни Александеру ван дер Беллену звільнити Кікла, заявивши, що міністри від АПС заважатимуть прозорому розслідуванню. Партія відреагувала відкликанням усіх своїх міністрів, залишивши Курца без міністра закордонних справ, оборони, праці та інфраструктури.

Президент Австрії закликав провести дострокові вибори у вересні.

18 травня віце-канцлер Австрії Штрахе оголосив про відставку після того, як медіа оприлюднили запис, на якому він обговорює фінансування з боку нібито російської підприємниці перед виборами до парламенту країни.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики