Цензор.НЕТ

21.05.19 08:58

Партія "Голос" готова підтримувати Зеленського у всіх його позитивних реформах, - Вакарчук. ВIДЕО

Відомий український музикант і лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук розповів про основні принципи та напрямки, за якими рухатиметься його нова політична сила "Голос".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він розповів під час прямого ефіру Свободи слова на ICTV.

"Є три принципи нової політики для нас. Стара політика належала олігархам і, я вважаю, що це зневага до українського народу, що декілька людей мають доступ до годівниці і говорять, що нам усім робити.

Друге, це нова політика - зробити так, щоб новий президент був підзвітний виборцям. Третя річ - ставити державні інтереси вище, ніж власні, корпоративні, фінансові", - сказав Вакарчук.

За його словами, нова політика - це не сліпа віра в президента, а це поняття, що треба зробити так, щоб новий президент був підзвітний людям і виборцям: "У цьому сенсі ми готові підтримувати президента у всіх його позитивних реформах. Більше того, підштовхувати його і пропонувати ще більш радикальні реформи. Але раптом він буде зраджувати інтереси суспільства, то ми змусимо його відповідати перед виборцями".

"Для нас основним має бути добробут людей. Державні інтереси - понад усе. Все дуже просто", - наголосив Вакарчук.

Нагадаємо, 16 травня Вакарчук оголосив про участь своєї партії "Голос" на виборах до Верховної Ради. Музикант також представив кількох перших членів команди.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики