Цензор.НЕТ

21.05.19 09:15

Кремль незадоволений щонайменше двома заявами Зеленського. Вони були здивовані, коли він звернувся до Путіна як до ворога, - екс-посол США Гербст

Через позицію нового президента щодо захисту України навряд чи варто розраховувати, що Москва відпустить додому військовополонених-моряків, вважає екс-посол США.

Кремль незадоволений щонайменше двома заявами Зеленського. Вони були здивовані, коли він звернувся до Путіна як до ворога, - екс-посол США Гербст

У Кремлі сподівалися, що новий президент України піде на поступки Росії щодо війни на Донбасі, однак Володимир Зеленський їх розчарує - і цього не буде. Так вважає екс-посол США в Україні Джон Гербст, пише Радіо Свобода, передає Цензор.НЕТ.

"Кремль сподівався, що в результаті виборів новий президент України буде готовий до поступок на Донбасі. На мою думку, цього не станеться. Мені здається, що Зеленський значною мірою буде продовжувати сильну зовнішню політику Порошенка. Знаю, що Кремль незадоволений щонайменше двома заявами новообраного президента Зеленського за останні кілька тижнів. Вони були здивовані, коли Зеленський у відповідь звернувся до Путіна як до "ворога українського народу". Мене запитували про це на російському телебаченні. Я пояснив, що Путін веде війну проти України, а цим займається "ворог". Їм не сподобалася така відповідь, але це правда. А коли Путін спровокував Зеленського питанням паспортів, то Зеленський відповів чудово, а Путін, можливо, мав не дуже розумний вигляд. Таким чином, Зеленський двічі продемонстрував, що він захищатиме інтереси України перед агресією Кремля. У цьому контексті мені важко уявити, що Путін випустить моряків. Я особисто підтримую рішення, щоб Конгрес США запровадив санкції на членів родин чільних представників Кремля, які б діяли доти, доки сидять українські політичні в'язні. Це би мало дуже суттєвий і позитивний вплив", - заявив Гербст.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики