Цензор.НЕТ

21.05.19 11:01

Кабмін автоматично піде у відставку слідом за прем'єром, але рішення має ухвалити Рада, - Маркарова

Чинний склад Кабінету міністрів України піде у відставку слідом за прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом автоматично після відповідного рішення Верховної Ради України.

Кабмін автоматично піде у відставку слідом за прем'єром, але рішення має ухвалити Рада, - Маркарова

Про це повідомила міністр фінансів України Оксана Маркарова, коментуючи пост журналіста Цензор.НЕТ Тетяни Бодні в Facebook.

"Відставка прем'єра тягне за собою відставку уряду, але урядовці працюють або як міністри, або як в.о. (якщо Рада схвалить відставку прем'єра) до передачі справ новому призначеному уряду. Що я і планую зробити", - написала глава Мінфіну.

Разом з тим вона зазначила, що відпустку брати не планує, а реформу ДФС буде максимально прискорювати.

"Почути сьогодні (20 травня. - Ред.) оцінку уряду від президента (на мою думку несправедливу) було, звичайно, неприємно, але кидати справи не планую і цю свою каденцію планую завершити відповідально. Тим більше, що кількість викликів з сьогоднішнього дня в публічних фінансах з огляду на можливі дострокові вибори, на жаль, стала більше", - повідомила Маркарова.

Кабмін автоматично піде у відставку слідом за премєром, але рішення має ухвалити Рада, - Маркарова 01

Як повідомлялося, 20 травня президент України Володимир Зеленський анонсував розпуск Верховної Ради восьмого скликання і дострокові парламентські вибори, а також запропонував чинному складу уряду подати у відставку. Через кілька годин прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про рішення подати у відставку відразу після найближчого засідання Кабінету міністрів у середу, 22 травня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики