Цензор.НЕТ

21.05.19 12:32

Ми маємо провести аудит всіх правоохоронних органів, - член ЗеКоманди Монастирський

Член команди президента Володимира Зеленського Денис Монастирський заявив, що разом з новим парламентом мають напрацювати механізм проведення аудиту всіх правоохоронних органів.

Ми маємо провести аудит всіх правоохоронних органів, - член ЗеКоманди Монастирський

Про це він сказав в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Ми разом з новим парламентом маємо напрацювати реально діючий законодавчий механізм проведення аудиту всіх правоохоронних органів. І до виборів такі пропозиції будуть готові", - сказав Монастирський.

"Якщо казати про аудит НАБУ і чому він не відбувся, перше питання: забезпечення роботи аудиторів. Друге: критерії такого аудиту. Третє: яка фінальна оцінка? Тобто, на чому вона базується. Четверте: чи матимуть аудитори та їхні помічники доступ до кримінальних проваджень та оперативно-розшукових справ? Якщо надаємо, як це корелюється з кримінальною відповідальністю слідчого та детектива за розголошення даних оперативно-розшукової діяльності або досудового розслідування?" - зазначив він

Монастирський додав, що поверхневий аудит, де буде пораховано кількість відкритих проваджень і направлених до суду обвинувальних актів, нічого не дасть.

"Треба з’ясовувати, чому затягуються розслідування, де детективи спрацювали неефективно, а де є об’єктивні обставини. Лише публікацій у ЗМІ та соцмережах замало для оцінки ефективності роботи будь-якого правоохоронного органу", - зазначив член команди Зеленського.

Повний текст інтерв'ю читайте тут.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики