Цензор.НЕТ

21.05.19 12:57

Я очікую гучних проваджень щодо представників влади часів Порошенка, - член ЗеКоманди Монастирський

Член команди президента Володимира Зеленського Денис Монастирський заявив, що очікує гучних проваджень щодо представників влади, які працювали за часів президентства Петра Порошенка.

Я очікую гучних проваджень щодо представників влади часів Порошенка, - член ЗеКоманди Монастирський

Про це він сказав в інтерв'ю Цензор.НЕТ, відповідаючи на запитання про те, чи варто чекати гучних справ щодо людей з найближчого оточення Порошенка.

"Особисто я очікую гучних проваджень щодо представників влади, які працювали за часів президентства Порошенка, але точно не з цього вівторка", - зазначив він.

На його думку, матеріали на топ-чиновників "уже лежать у правоохоронних органах або найближчим часом там опиняться".

"Чи будуть здатні вони на такі розслідування? Кейс із останніми діями прокурора Кулика говорить про те, що в принципі частина правоохоронної системи готова до таких розслідувань", - зазначив Монастирський.

"Звичайно, що вони мають бути обґрунтованими, а не голослівними, як це в нас трапляється. Відкривається гучна справа, про неї відзвітували, а читаєш підозру і розумієш, що це абсолютний фейк. Тому, на мій погляд, меседж нового президента правоохоронним органам має бути саме щодо якості роботи, а не про те, хто перший пред’явить підозру", - додав член команди Зеленського.

Повний текст інтерв'ю читайте тут.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики