Цензор.НЕТ

21.05.19 14:24

Окупаційне командування на Донбасі посилило антиукраїнську пропаганду, - ГУР

Російське окупаційне командування на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях посилює антиукраїнські інформаційні заходи.

Окупаційне командування на Донбасі посилило антиукраїнську пропаганду, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ, про це під час традиційного брифінгу повідомив речник Міноборони полковник Максим Праута з посиланням на ГУР.

Він зазначив, що за даними ГУР, зросла інтенсивність поширення в місцевих ЗМІ неправдивих і перекручених повідомлень із звинуваченнями підрозділів Об'єднаних сил у порушенні режиму припинення вогню й обстрілів об'єктів цивільної інфраструктури.

"Таким чином російські пропагандисти намагаються переконати місцеве населення в активізації бойових дій з вини української сторони", - повідомив Праута.

При цьому, до підготовки провокаційних матеріалів для введення в оману населення залучаються пропагандистські знімальні групи, зокрема російського телеканалу НТВ.

"Вони в районах передових позицій і на контрольних пунктах в'їзду/виїзду активно проводять зйомки відеосюжетів про нібито дотримання режиму припинення вогню і виконання Мінських домовленостей російсько-окупаційними військами", - повідомив спікер Міноборони.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики