Цензор.НЕТ

21.05.19 14:28

Пропонуватимемо провести завтра позачергову сесію Ради для скасування мажоритарки і зниження прохідного бар'єру, - Богдан

Позачергова сесія парламенту для ухвалення нового виборчого законодавства може зібратися вже завтра.

Пропонуватимемо провести завтра позачергову сесію Ради для скасування мажоритарки і зниження прохідного бар'єру, - Богдан

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив юридичний радник Президента України Андрій Богдан журналістам під АП після консультацій Президента Володимира Зеленського та голів фракцій парламенту.

"На сьогодні є розуміння, що, можливо, будуть проголосовані зміни до закону про вибори народних депутатів, які скасують мажоритарну систему і залишиться лише пропорційна партійна система. Ще однією умовою таких змін може бути зниження прохідного бар'єру до 3%. І ще один важливий момент - зменшення термінів тендерних закупівель, які проводитиме ЦВК у процесі проведення виборів. Ці три питання будуть порушені перед Радою найближчим часом", - сказав Богдан.

"Дату проведення позачергової сесії визначає глава ВР. Ми пропонуватимемо провести її завтра, оскільки найоптимальніший термін публікації указу, щоб дотриматися всіх норм Конституції, період у 60 днів і проведення виборів в останній тиждень цього періоду, це публікація указу завтра. Але, можливо, з публікацією доведеться потягнути кілька днів, щоб провести достроково цю сесію і результати голосування підписати й опублікувати", - додав Богдан.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики